Forum

Nasze projekty

× Jeśli twój problem pasuje do którychś z przyklejonych tematów, to pisz właśnie w nich, nie twórz niepotrzebnie nowego tematu.

Problemy techniczne [wersja PSX]

Więcej
2009/01/11 18:29 #1226 przez yot84
Użytkownik yot84 stworzył temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Witam wszytkich:)!
Jestem posiadaczem PS3 i oryginala w PAL-u FFVIII. Problem mój taki ze wszytkie plytki chodza super, ale przy odpalaniu CD4 jest jusz klopot, tzn. mam save'a z CD3 na CD4 i oczywiscie wyskakuje komunikat "wrong disc" oraz gdy odpalam normalnie plytke(CD4) nie potrafi wczytac napisów poczatkowych. Wiem, wszytko wskazuje na to ze plytka do d...y i sprawdzilem ja na kompie i okazalo sie ze wchodzi!
Próbowalem tez regeneracji plyty - tez nie pomoglo.
Nie wiem wiec w czym tkwi problem, czy to wina plyty czy PS3... Moze ktos spotkal sie z czyms takim i doradzi... ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/01/11 21:12 #1228 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Hmm, przyznam, że nie bardzo potrafię pomóc. PS3 nie ma wstecznej kompatybilności z PS2. To wiadomo, Sony ciągle trzepie kapuchę na PS2(i to nie małą) i nie mają w interesie dawać dwóch konsol w cenie jednej. Natomiast PS3 bez problemu odtwarza gry z PSone. W moim przypadku nie ma najmniejszych problemów z jakąkolwiek grą z PSone. Ba, nawet powiem, że tekstury są ładnie wygładzone i wygląda to(jak na standardy PSone oczywiście)po prostu przeslicznie.

Więcej
2009/01/12 17:48 #1236 przez yot84
Użytkownik yot84 odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
No tak muszę przyznać racje, graficznie gry wyglądają dużo ładniej i dużo wygodniej sie gra na sixaxis-ie. Dlatego jak mi wiadomo gdy wyjdzie spolszczona wersja na PSX-a, muszę coś wymyślić i pozostaję mi chyba zaopatrzyć sie w kolejne 4 płytki:/ Macie jakies namiary na FFVIII w palu, najlepiej gdyby to była tylko 1 płytka(CD4)... ?
PS. DrewniaQ a Ty posiadasz finala 8 z PSX-a, wszytkie płtki Ci śmigały??

Więcej
2009/01/12 18:47 #1239 przez DrewniaQ
No jeśli szukasz pojedynczej płyty to nie pozostaje Ci nic innego jak Allegro.
I tak, mam FFVIII z Psone i wszystko śmiga jak ta lala.

Więcej
2009/02/05 10:45 #1462 przez michalmike
Użytkownik michalmike odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Mam wrażenie że to wina płyty.
Albo kupisz nową albo ściągniesz z neta, czego nie polecam.
Lepiej mieć orginał :D

Więcej
2009/02/06 21:42 #1480 przez Pumex
Użytkownik Pumex odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
jeśli posiadasz oryginalne ff8 w palu to nic ci nie przeszkadza ściągnąć z neta dokładną kopie zapasową swojej płytki, to nie jest piractwo ;)

W załatwianiu kopii pomoże ci google wpisz tylko "Final Fantasy VIII download (torrent)" i problem z głowy

Więcej
2009/02/06 21:57 #1481 przez DrewniaQ
Tylko weź pod uwagę, że konsola nie odtworzy płyty, która nie jest płytą oryginalną. Ale przecież, panie i panowie. Jest XXI wiek. Przecież rozmawiamy o PS3. Co za problem kupić FFVIII przez Play Station Store i ściągnąć go sobie na dysk konsoli?

Więcej
2009/02/14 00:08 #1607 przez yot84
Dzieki za porady, ale pirat dla mnie odpada z dwoch powodow: 1.Zamiezam pograc w FFVIII na PS3 (sama przyjemnosc)a kopie gier z tego co mi wiadomo na playu3 nie odpale, skazany na oryginaly,ale nie narzekam. 2.Dla mnie taki hicior jak final8 dla fanatyka to grzech posiadac w nieoryginale!:)
PS. A na PS store nie spotkalem sie z wersja FF8, poza tym nie mam konta:P
Do wydania spolszczonej wersji na PSX jeszcze daleko, wiec sledze uwaznie allegro,chociaz jest ciezko nabyc 4CD(4/4)

Więcej
2009/02/14 04:48 #1610 przez Ein
Użytkownik Ein odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Khem, tylko jak zamierzasz odpalić na PS3 płytki ze spolszczoną grą? Chyba że Colly ma jakąś tajną/poufna umowę ze Square o oficjalnym wydaniu polskiej wersji, to wtedy ok :P

Więcej
2009/02/14 10:11 #1612 przez yot84
Ha !....no wlasnie !Dodre spostrzezenie, bo tyle co sie tutaj dowiedzialem to spolszczenie ma byc na PSX i zastanamia mnie w jakiej formie ono wyjdzie!?Wiedomo na PC odpali sie patcha i gitara. Czy ktos sie orientuje jak ma wygladac forma spolszczenia na PSX i w jaki sposob bedzie ona mozliwa do pogrania??

Czyzby na programie ePSX ??

Donacja Discord