Forum

Nasze projekty

× Jeśli twój problem pasuje do którychś z przyklejonych tematów, to pisz właśnie w nich, nie twórz niepotrzebnie nowego tematu.

Problemy techniczne [wersja PSX]

Więcej
2009/02/14 13:04 #1614 przez Siriondel
Użytkownik Siriondel odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Być może coś jak z tłumaczeniem FF VII, czyli patch, dzięki któremu można będzie zagrać choćby na ePSXe, albo może jakiś modyfikacja płyty z grą (skopiować płytę i nagrać ją ponownie ze odpowiednim plikiem/plikami), co będzie można uruchomić na przerobionej konsoli...

A tak w ogóle to ludzie, poczekajmy na release wersji PC. Na razie zgodnie z tym, co podaje Colly - KONWERSJA JEST MOŻLIWA i BĘDZIE. Tyle. I nic więcej. Konsolowcy też na pewno zagrają. Powinno wystarczyć :P

Now We Fight!
- Gilgamesh, Final Fantasy XII

INWAZJA PORYWACZY CIA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/02/14 13:21 #1616 przez michalmike
Użytkownik michalmike odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
A spróbuj ściągnąć z neta wersje na PC.
Oczywiście nie popieram piractwa :P

Więcej
2009/02/14 13:56 #1620 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
michalmike napisał:

A spróbuj ściągnąć z neta wersje na PC.
Oczywiście nie popieram piractwa :P

Czy tylko ja zauważam tutaj paradoks?

Więcej
2009/02/14 15:29 #1622 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Michalmike, tutaj się o takich sprawach nie pisze. Ściąganie jest nielegalne, chyba że posiadasz oryginał w domu - wtedy możesz ściągnąć wersję z internetu w ramach kopii zapasowej, która Ci się po prostu należy.

Co do PS3, to nie da się na tym sprzęcie odpalić pirackich gier i bardzo dobrze :P Szkoda tylko, że to tak naprawdę z tego powodu Xbox sprzedaje się lepiej niż PS3... choć z drugiej strony, producenci gier zyskują o wiele więcej pieniędzy z gier na PS3 niż na Xbox'a; więc może kiedyś producenci to zrozumieją i zaczną się odwracać tylko w stronę PS3 :P

Więcej
2009/02/15 12:11 #1634 przez Pumex
Użytkownik Pumex odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
PARADOX to była kiedyś taka grupa hackerska co udostępniała ulepszone gry. Jeszcze za czasów Amigi 500 później na PSX a teraz to już nie wiem :P
No widzicie każde słówko może rozwinąć jakiś temat :P

Więcej
2009/02/16 13:50 #1651 przez michalmike
Użytkownik michalmike odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Colly napisał:

Michalmike, tutaj się o takich sprawach nie pisze. Ściąganie jest nielegalne, chyba że posiadasz oryginał w domu - wtedy możesz ściągnąć wersję z internetu w ramach kopii zapasowej, która Ci się po prostu należy.

Oczywiście że trzeba mieć orginał ;)

Więcej
2009/02/16 14:10 #1652 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Tylko co daje w takim wypadku posiadanie kopii zapasowej skoro domowe komputery nie potrafią nagrywać w taki sposób by nowe konsole odtwarzały kopie. Piracenie, tudziez granie na kopiach zapasowych w przypadku PS2 nie było trudne ale mimo wszystko wymagało przeróbki konsoli w postaci zainstalowania specjalnego chipa. PS3 jest na tyle świeże, że nikt go jeszcze nie zhackował (i właściwie mam cichą nadzieję, że to niemożliwe). Tak czy owak w przypadku PS3 czy to gry pirackie czy też jak kto woli, kopie zapasowe do niczego się nie przydadzą.

Więcej
2009/02/19 10:18 #1676 przez yot84
Użytkownik yot84 odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
No to obeszłem się smakiem z FF8 na PS3 i z tego wynika ze tak czy siak będę zkazany na PC. Jeszcze w zależności co Colly wymyśli z wersją na play'a i chyba czuję że pójdzie w ruch w moim przypadku ePSXe(PSX nie mam)
Oczywiście czekam na premierę w wersji na PSX'a (aż boję się pytać kiedy spodziewać się spolszczenia:P), bo na PC to dla mnie nie to samo - drażni mnie klawiatura:silly:

Więcej
2009/04/05 21:26 #2263 przez Shippuuden
Użytkownik Shippuuden odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Witam, mam problem, a mianowicie podczas gry nie widzę menu walki. Wie ktoś jak to naprawić? Nigdy wcześniej tak nie miałem.

Więcej
2009/04/06 14:53 #2267 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Problemy techniczne [wersja PSX]
Grasz na emulatorze czy na samej konsoli? Może w ustawieniach emulatora masz wybrany jako przycisk Select (on ukrywa menu) jakiś klawisz, który non stop jest wciśnięty? Może masz pada z wciśniętym przyciskiem Select? ;)
Podaj więcej informacji :)

Donacja Discord