Forum

Nasze projekty

Błędy jakie zauważyliśmy

Więcej
2011/02/15 19:55 #5925 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Błędy jakie zauważyliśmy
"Cokolwiek" pojawia się raz czy dwa, najczęściej "whatever" tłumaczone jest jako "nieważne". W tym wątku już rozprawiano o tym, kiedy użyto pierwszego zwrotu, a kiedy drugiego. Odsyłam więc do wcześniejszych wpisów, a w telegraficznym skrócie: Squall, który nie wie, co powiedzieć w danej chwili, mówi "nieważne", Squall, który chce, by wszyscy się od niego odpierwiastkowali, dyplomatycznie odpowiada "cokolwiek".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/05 21:02 #8057 przez Rinoa017
Użytkownik Rinoa017 odpisał na temat: Błędy jakie zauważyliśmy
A więc... Gram sobie w Finala... (Tak, była spora przerwa w przypominaniu sobie) A tu nagle zonk... Nie ma łapki! (palca, strzałki, czy jak to zwać) Gdzie? Już mówię:
Wchodzimy do Zamku Artemizji. Pokonujemy pierwszego bossa... I wyświetla nam, co chcemy odpieczętować.
I tu zaczynają się schodzy: nie umiem się połapać, więc większość idzie losowo, bo... Nie ma łapki :(
Prosiłabym o naprawienie tego błędu, nieźle wkurza ;P A coś czuję, ze szykuje mi się przechodzenie gry jeszcze raz (nie ma to jak fatalnie rozdane statystyki...)

"Dobro i z

Więcej
2012/01/05 22:19 #8065 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Błędy jakie zauważyliśmy
Tak, wiemy o tym ;) Problem pojawił się po tym, jak zsynchronizowaliśmy tłumaczenie w wersji na PSX z wersją na PC – wtedy okazało się, że akurat ten moment jest zrobiony w obu wersjach inaczej. Już niedługo wypuścimy zapewne ostateczną łatkę spolszczającą, poprawiająca inne odkryte (głównie w trakcie robienia poradnika) przez nas błędy :)

Więcej
2013/06/24 14:18 #9791 przez Maer1994
Użytkownik Maer1994 odpisał na temat: Błędy jakie zauważyliśmy
witajcie mam pewien nietypowy chyba problem grając w ff8 spolszczone podczas misji na Ragnaroku przy walce z zielonym Propagatorem uruchamia się pole walki i prawie w tym samym momencie grę wywala mi do windowsa co z tym zrobić?

Więcej
2013/06/24 14:46 #9792 przez Zell555
Użytkownik Zell555 odpisał na temat: Błędy jakie zauważyliśmy
spróbuj skopiować seve i skasować ff8 i odnowa zainstalować może pomogłem :lol:

Więcej
2013/06/24 21:24 - 2013/06/24 21:24 #9793 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Błędy jakie zauważyliśmy

Maer1994 napisał: witajcie mam pewien nietypowy chyba problem grając w ff8 spolszczone podczas misji na Ragnaroku przy walce z zielonym Propagatorem uruchamia się pole walki i prawie w tym samym momencie grę wywala mi do windowsa co z tym zrobić?

Napisz jeszcze o swoim problemie w temacie o Crisis Core, na Onecie, Krypcie, Interii i wyślij list do premiera oraz do Świętego Mikołaja.

Próbowałeś odinstalować grę i zainstalować jeszcze raz? :P
Ostatnia edycja: 2013/06/24 21:24 przez Robin.

Donacja Discord