Forum

Nasze projekty

Mały problem

Więcej
2011/08/02 17:48 #7240 przez DemonChris21
Użytkownik DemonChris21 stworzył temat: Mały problem
Może ktoś mi poradzi co dalej bo mam taką sytuacje.
Ściągnąłem PALowską wersję FF VIII (02080 cue/bin)+spolszczenie+łatki łamiące blokadę przed kopiowaniem następnie wszystkie łatki ponaklejałem na obraz. Gdy już wszystko było gotowe odpaliłem gierkę na emulatorze (ePSXe 1.7.0) i wszystko było ok gierka działała i była po polsku. Ale gdy już ten sam obraz nagrałem Alcoholem 120% na płytkę, żeby odpalić na konsoli to gierka już nie działała. Płytkę sprawdzałem na moim PSone, PS2, ePSXe i nie działa. Myślałem że to wina płytki lub coś źle się nagrało, ale gdy zamontowałem obraz tej gierki na dysku wirtualnym i odpaliłem go przez emulator to też nie działała.

Podsumowując: płytka - nigdzie nie działa (PSone, PS2, ePSXe), obraz odpalany z dysku wirtualnego przez emulator (Run CDROM) - nie działa, obraz odpalany prosto z kompa (Run ISO) działa i jest po polsku. Jakieś pomysły ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/02 21:58 #7241 przez Crimson008
Użytkownik Crimson008 odpisał na temat: Mały problem

Ściągnąłem PALowską wersję FF VIII

Kup oryginał - tyle w tym temacie

Więcej
2011/08/03 13:03 #7247 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Mały problem

DemonChris21 napisał: Jakieś pomysły ?

Najprościej jest odkurzyć swojego starego FF (albo kupić na allegro na przykład), wyciągnąć z pudełka, zrobić te wszystkie cuda, obraz płyty itd i grać. Mi zadziałało. :P

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Donacja Discord