Forum

Nasze projekty

Testy FFXPL

Więcej
2016/03/15 21:34 #10735 przez Robin
Użytkownik Robin stworzył temat: Testy FFXPL
Krótko i na temat: szukamy testerów spolszczenia FFX :P Ktoś chce się przysłużyć słusznej sprawie? ;)
Temat został zablokowany.
Więcej
2016/03/15 22:31 #10736 przez Metashabaal
Użytkownik Metashabaal odpisał na temat: Testy FFXPL
Chętnych zapewne jest na pęczki :) Jeżeli mogę w jakikolwiek sposób Wam pomóc - jestem gotów. Powiedz tylko czego trzeba.
Więcej
2016/03/15 22:35 #10737 przez xdragonx.piotr
Użytkownik xdragonx.piotr odpisał na temat: Testy FFXPL
Witaj, nie obiecuje że dokładnie sprawdzę cała grę i że zrobię to szybko ponieważ gram w kilka tytułów naraz ale chętnie przetestuje FFX i będzie to dla mnie nie lada przyjemność zważywszy na to że nigdy nie dane mi było zagrać w ta cześć pomimo że mam ją nową w foli na półce. W trakcie rozgrywki mógłbym się z wami podzielić swoim obiektywnym komentarzem i ewentualnymi błędami znalezionymi podczas gry. FFX ogrywał bym na jednej z moich PS2 Fat w OPL lub HD loader z uwagi na to iż nie modyfikowałem lasera i nie uznaje grania na pirackich płytach. Każda grę która posiadam na dysku posiadam także w fizycznej oryginalnej wersji w kolekcji (bardzo często nawet nie rozpakowane). A gra na emulatorze to nie dla mnie (brak wibracji nawet przy użyciu dual shock 3 i rożne glitche graficzne oraz brak pełnej kompatybilności). Tak że jeżeli pozwolicie to chętnie podejmę się tego zadania w najbliższym czasie (gdzieś za tydzień - 2, z uwagi na to że niedługo mam obronę). Składam także najszczersze życzenia dla całej waszej grupy i jestem pełen podziwu w trud który musieliście włożyć podejmując sie tego zadania :)
Więcej
2016/03/16 16:43 #10738 przez Mythezor
Użytkownik Mythezor odpisał na temat: Testy FFXPL
Witam, także z chęcią pomogę w testach spolszczenia do Final Fantasy X.
Więcej
2016/03/17 14:02 #10742 przez adonsz
Użytkownik adonsz odpisał na temat: Testy FFXPL
Witam. Również jestem chętny do testów spolszczenia zarówno na oryginalnym PS2 jak i emulatorze PCSX2.
Więcej
2016/03/18 17:43 #10743 przez coldy1
Użytkownik coldy1 odpisał na temat: Testy FFXPL
Chętnie przysłużę się przy testach spolszczenia. X znam od podszewki. Posiadam wersje international i tak samo testować mogę na PS2 jak również na PC ;) No i Robin z Emoonią kawał dobrej roboty ;)
Więcej
2016/03/19 23:27 #10744 przez jagero
Użytkownik jagero odpisał na temat: Testy FFXPL
Ja również chciałbym pomóc:) Wielokrotnie przeszedłem ten tytuł i śledzę projekt od lat:)

Do tych którzy otrzymają dostęp do bety: błagam nie udostępniajcie tego nigdzie, wszyscy czekamy długo, ale niech to już będzie 100% ;)
Więcej
2016/03/26 10:13 #10745 przez zet
Użytkownik zet odpisał na temat: Testy FFXPL
Hej, wszystkim jako że ostatnio skończyłem przechodzić ff I oraz II, miałbym czas żeby sprawdzić X jako, że miałem zabrać się za III cześć mogę to odłożyć i zająć się sprawdzaniem X,
chętnie przysłużę się sprawie. Pozdrawiam ;)
Więcej
2016/04/02 08:25 #10746 przez piono20
Użytkownik piono20 odpisał na temat: Testy FFXPL
Też chcę pomóc znam gre na pamięć i wszystkie poboczne zadania
Więcej
2016/04/02 20:07 #10747 przez WariatekPL
Użytkownik WariatekPL odpisał na temat: Testy FFXPL
Też chciałbym przysłużyć się w ewentualnym wyeliminowaniu błędów :)
Donacja Discord