Forum

Nasze projekty

Kompatybilność z wersjami PAL/International i innymi

• szczuru
  • szczuru Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Glizdobleśnica
  • Glizdobleśnica
  • eŁDeZet Ma(j)ster
Więcej
2016/05/19 02:11 #10812 przez szczuru
Użytkownik szczuru odpisał na temat: Kompatybilność z wersjami PAL/International i innymi
Gdyby ktoś jeszcze pytał o kompatybilność z wersją na PC to od siebie mogę dodać, że wersja PC bazuje najprawdopodobniej na wersji z PS3 (podejrzewam, że główną o ile nie jedyną różnicą będzie tylko różnica w kodowaniu big endian a litte endian ;) ), więc najpierw takową wersję trzeba by rozgrzebać. Autorom portu nawet nie chciało się edytować nazw katalogów w ścieżkach do plików i nadal tam jest "PS3Data" itp ;)

by szczuru® 2013

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/19 06:25 #10813 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Kompatybilność z wersjami PAL/International i innymi
Nie ma różnicy w big/little endian. Mało tego, dialogi do wersji PS3, PSVita i do PC są żywcem wyciągnięte z wersji PS2. W tej chwili pozostaje problem importu plików z powrotem do gry. Brakuje mi 4 bajtów per plik, nie wiem, co one oznaczają ;)
Podziękowania od użytkowników: szczuru

• szczuru
  • szczuru Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Glizdobleśnica
  • Glizdobleśnica
  • eŁDeZet Ma(j)ster
Więcej
2016/05/19 10:43 #10814 przez szczuru
Użytkownik szczuru odpisał na temat: Kompatybilność z wersjami PAL/International i innymi
PSVita używa jeszcze własnego szyfrowania w przypadku każdej gry - oczywiście można "zdumpować" pliki w formie odszyfrowanej ale na chwilę obecną nie ma jak ich z powrotem zaszyfrować, a tym bardziej jak uruchomić tak sczytaną kopię gry (w tym ewentualnie spolszczoną).

by szczuru® 2013

Więcej
2016/12/29 11:16 #10932 przez b4ran
Użytkownik b4ran odpisał na temat: Kompatybilność z wersjami PAL/International i innymi
Witam,

Czy wiadomo coś więcej na temat wersji FFX HD Remaster w wersji na platformę Steam ?
Czy jest jakaś szansa na spolszczenie tej wersji ?
Znalazłem informację na forum odnośnie takich chęci, jestem zainteresowany dalszym rozwojem sytuacji :)

Więcej
2016/12/29 13:27 #10933 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: Kompatybilność z wersjami PAL/International i innymi
Na Fejsbuku pojawił się post pokazujący, że konwersja na Steama jest w trakcie prac. ;)

Mówcie mi "Wikipedya." :P
Podziękowania od użytkowników: b4ran

Więcej
2016/12/29 14:46 #10934 przez b4ran
Użytkownik b4ran odpisał na temat: Kompatybilność z wersjami PAL/International i innymi
Dziękuję za info!

Czekam z niecierpliwością :)

Donacja Discord